Skladník - Nemecko - bez znalosti nemeckého jazyka

Edymax Europe s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
18.8.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v logistickom center s oblečením zahŕňa nasledovné pracovné činnosti:
- označovanie tovaru cenovkami
- vytriedenie poškodeného tovaru
- prerozdelenie tovaru
- príprava na expedíciu

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

9,79€/hod. brutto + príplatky

- zabezpečené UBYTOVANIE + príspevok na Ubytovanie
- cesta zo SR do Nemecka je HRADENÁ zamestnávateľom
- BONUS 50€ pre majiteľov osobných áut
- zabezpečený PRACOVNÝ ODEV
- možnosť čerpania ZÁLOHY

V prípade Vášho záujmu o pracovnú ponuku, prosím o zaslanie Vášho životopisu na mailovú adresu [email protected]
Všetkým uchádzačom ďakujem, budeme kontaktovať iba najvhodnejších uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť sa zaoberá predajom oblečenia pre celú rodinu všetkých vekových kategórií, športového oblečenia, textilných doplnkov do domácnosti a dekoračných predmetov. Svojím zákazníkom poskytuje služby aj prostredníctvom on-line-shopu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Personálna agentúra s rozsiahlou sieťou regionálnych a náborových centier, prostredníctvom ktorých sme nablízku uchádzačom o prácu nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Hurbanova 21
085 01 Bardejov

Kontakt

ID: 3738563   Dátum zverejnenia: 13.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   9,79€/hod. brutto + príplatky