Obsluha ohýbacieho stroja - Nemecko - nástup ihneď - 1500€- 1800€ v čistom

Edymax Europe s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
9,75€/hod. brutto (1500€-1800€ v čistom)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha ohýbacieho CNC stroja zahŕňa činnosti:
- jednoduché nastavovanie programov na stroji
- meranie uhlomerom a úprava rozmerov

- zabezpečené UBYTOVANIE + príspevok na UBYTOVANIE
- cesta zo SR do Nemecka HRADENÁ zamestnávateľom
- zabezpečená DOPRAVA do práce
- BONUS 50€ pre majiteľov osobných áut
- zabezpečený PRACOVNÝ ODEV
- možnosť čerpania ZÁLOHY
- Slovenský KOORDINÁTOR priamo na mieste
- dochádzkový bonus 100€
- medzinárodná platobná karta s príspevkom 44€ mesačne

Informácie o výberovom konaní

Bližšie informácie Vám poskytne:
Ing. Róbert Kajzer
0905 570 991
[email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Spoločnosť, pre ktorú obsadzujeme pracovné pozície patrí medzi najväčších poskytovateľov laserovej techniky v priemyselnom spracovaní kovu. Spoločnosť sa prezentuje celkovým spektrom spracovania laserovou technikou a ponúka svojim zákazníkom riešenia na mieru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť čítania výkresov
- základy z nemeckého jazyka

Personálna agentúra s rozsiahlou sieťou regionálnych a náborových centier, prostredníctvom ktorých sme nablízku uchádzačom o prácu nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3642992  Dátum zverejnenia: 12.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 9,75€/hod. brutto (1500€-1800€ v čistom)