Obchodný zástupca / Obchodná zástupkyňa - TN a ZA kraj

EduPoint s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.8.2023 alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 2 800 EUR/mesiacfixný plat + motivačné % z obratu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úlohou reprezentanta je:
- navštevovať subjekty v školskom sektore s cieľom prezentácie a podpory predaja edukačných hier a hračiek spoločnosti EduPoint a jej partnerov.
- podieľať sa na rozvoji firmy
- udržovanie obchodných vzťahov
- administrácia spojená s obchodom

Úlohou Obchodného zástupcu je osobná prezentácia produktového portfólia riaditeľom školských subjektov. Veľkou výhodou pre Obchodníka je, že stretnutia sú vopred dohodnuté a naplánované z centrály, takže Obchodník si ich sám nemusí obvolávať a dohadovať. Funguje na základe týždenného plánu stretnutí.

Od nového kolegu budeme požadovať aj vedľajšiu pracovnú činnosť, ak zostane časový priestor, a to výpomoc na prevádzke pri realizácii objednávok.

Priama podpora zo strany vedenia spoločnosti
Obchodníkovi stretnutia dohaduje zákaznícky servis
Priateľská pracovná atmosféra
Mobilný telefón
Služobné vozidlo
Zvýhodnený nákup na náš sortiment

Na pracovný pohovor budú pozvaní uchádzači s bydliskom v Trenčíne a z okolia

Pred tým ako zareaguješ, pozri www.hopla.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax na pozícií Obchodného zástupcu alebo s predajom je veľkou výhodou.

Počet rokov praxe

2

- energická osoba s pozitívnym a proaktívnym prístupom k práci
- samostatnosť a zodpovednosť
- priateľské vyjadrovacie schopnosti na úrovni
- užívateľská znalosť PC a internet
- ochota vzdelávania sa ohľadom produktového portfólia
- motivácia na dosahovanie dlhodobých cieľov
- vízia dlhodobej spolupráce s cieľom rozvíjať obchodné aktivity a napredovať.

Spoločnosť so sídlom v Trenčíne pôsobiaca na území SR, ktorá sa zaoberá nákupom a distribúciou vzdelávacích hier a hračiek, stavebníc a kreatívneho materiálu výnimočných svetových značiek určených pre materské a základné školy, špeciálne školy, detské centrá a súkromné materské školy...
EduPoint s.r.o. zastupuje značky európskych spoločností, ktoré majú vysoké renomé na svetovom trhu.
ID: 3457274  Dátum zverejnenia: 30.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac