Obchodný zástupca - Školský sektor

EduPoint s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
15.8.2019 alebo 1.9.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úlohou reprezentanta je:
- navštevovať subjekty v školskom sektore s cieľom podporiť predaj edukačných hier a hračiek spoločnosti EduPoint a jej partnerov. Táto pozícia vyžaduje vysokú mieru samostatnosti, schopnosti plánovania si pracovných aktivít, odbornú spôsobilosť ( naučíme sa spoločne ).
- podieľať sa na rozvoji firmy
- nenáročná administrácia
- spracovanie reportov raz týždenne

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

700 eur základ + odmeny do výšky 350 eur - živnosť

Flexibilná pracovná doba + 2 týždne v júli a 2 týždne v januári voľno ( platené )
Priama podpora zo strany vedenia spoločnosti
Priateľská pracovná atmosféra
Mobilný telefón + PC
Služobné vozidlo + preplácanie PHM
V prípade vlastného motorového vozidla príspevok na opotrebovanie vozidla + preplácanie PHM
Podpora na športové aktivity
Zľavy na nákup nášho sortimentu

Na pracovný pohovor budú pozvaní uchádzači s bydliskom v Trenčíne a blízkom okolí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- energická osoba s pozitívnym a proaktívnym prístupom k práci
- samostatnosť a zodpovednosť
- priateľské a slušné vyjadrovacie schopnosti
- užívateľská znalosť PC a internet
- príjemný vzhľad

Spoločnosť so sídlom v Trenčíne a pôsobiaca na území SR, ktorá sa zaoberá nákupom a distribúciou didaktických hier a hračiek, stavebníc, in a outdoorových ihrísk výnimočných svetových značiek pre materské a základné školy, špeciálne školy, detské centra a súkromné materské školy...
EduPoint zastupuje značky európskych spoločností, ktoré majú vysoké renomé na svetovom trhu. Elementárnou myšlienkou u nás je rozvoj osobnosti dieťaťa, lebo „Veríme, že deti sa nehrajú aby sa učili, ale učia sa, pretože sa hrajú."

Adresa spoločnosti

EduPoint
Švermova 23
911 01 Trenčín
ID: 3457274   Dátum zverejnenia: 8.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700 eur základ + odmeny do výšky 350 eur - živnosť