Можливість для людей з України

Lektor/ka anglického jazyka Helen Doron

EduLienka, n.o.

Miesto práce
Bratislava III, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.9.2023
Mzdové podmienky (brutto)
12 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Výučba anglického jazyka pre deti a mládež, príprava hodín,
- Práca v popoludňajších hodinách cca 2-3 hodiny denne
Hľadáme zodpovednú, dynamickú, pozitívnu osobu, učiteľa/učiteľku angličtiny do vyučovacieho centra Helen Doron v Bratislave (Rača, Nové mesto, Kramáre, prípadne vo vybraných MŠ v regióne Staré mesto, Nové mesto - Bratislava).
V termíne od 28.8 do 1.9.2023 je potrebné sa zúčastniť odborného školenia, po absolvovaní ktorého získa účastník certifikát s medzinárodnou platnosťou.

Ponúkame :
medzinárodné know-how
flexibilný pracovný čas
obohacujúcu prácu s deťmi, s možnosťou využitia kreativity
doplnkové vzdelávanie pre učiteľov
dostatok učebných pomôcok a materiálov, vlastný učebný systém

Vyučovacie centrum angličtiny pre deti Helen Doron English
Sme členom celosvetovej vzdelávacej skupiny Helen Doron Educational Group, venujeme sa výučbe anglického jazyka pre deti a mládež v Bratilave. Vyučujeme podľa licencovanej metodiky, zážitkovou formou podporujúcou kreativitu a rozvoj osobnosti dieťaťa.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

učiteľstvo, pedagogické, humanitné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

tvorivosť, ručné práce, spev výhodou
skúsenosť s kolektívnou prácou s deťmi v predškolskom a školskom veku výhodou
samostatnosť, flexibilita, pozitívny prístup

ID: 3925093  Dátum zverejnenia: 16.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 12 EUR/hod.