Náborovanie a vedenie obchodného tímu s edukačnými publikáciami v maďarskom jazyku - práca z domu.

EDUCA PRINT s.r.o.

Miesto práce
Zborov nad Bystricou
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Očakávaný plat od 1200€/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Medzinárodná obchodná spoločnosť, pôsobiaca v školskom sektore, príjme personalistu na náborovanie kolegov za účelom vytvorenia obchodného tímu a jeho vedenia - komunikácia v maďarskom jazyku. Práca z domu.

Náplň práce:
- Inzerovanie voľných pracovných pozícií na dostupné portály
- Koordinácia procesu náboru a výberu vhodných uchádzačov (spolupracovníkov do
obchodného tímu)
- Vedenie pohovorov s uchádzačmi: telefonicky a prostredníctvom skype

- práca z domu
- možnosť kariérneho rastu
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- stabilné a zaujímavé zamestnanie

V prípade záujmu životopisy zasielajte na e-mail: [email protected] a do
predmetu správy uveďte „Náborovanie a vedenie obchodného tímu s edukačnými publikáciami v maďarskom jazyku".
Ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie životopisov, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Skúsenosti s náborom a vedením ľudí výhodou
- Znalosť maďarského jazyka (C1)
- Komunikatívnosť
- Príjemné vystupovanie
- Znalosť komunikácie prostredníctvom skype

EDUCA PRINT, s.r.o. je dynamicky sa rozvíjajúca obchodná spoločnosť s medzinárodným pôsobením v školskom sektore. Zaoberáme sa tvorbou, výrobou, prezentáciou a distribúciou doplnkových učebných publikácií, určených pre MŠ a ZŠ (prvý až štvrtý ročník).
Naším prianím je priniesť do rodín nielen knižné tituly, ale aj hodnoty, ktoré deti urobia vzdelanejšími, lepšími, láskavejšími...
Snažíme sa sprostredkovávať im tradičné hodnoty a spôsoby, zároveň sa učia hravou formou.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3251773  Dátum zverejnenia: 28.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Očakávaný plat od 1200€/mesiac