Technický manažér v automobilovom priemysle

Edscha Velky Meder, s.r.o.

Miesto práce
Mostová 41, 932 01 Veľký Meder
Termín nástupu
Ihneď alebo s dohodou
2 800 EUR/mesiacod 2800€/ mesiac a VIAC podľa skúsenosti uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Proaktívne vedenie, budovanie projektového a industrializačného tímu vrátane mentoringu
- Zastupuje záujmy spoločnosti v rámci zákazníckych projektov
- Zodpovedá za trvalý proces zlepšovania (KVP)
- Zodpovednosť za realizáciu projektov od ich vývojových etáp až po sériovú výrobu
- Zodpovedá za implementovanie nových produktov v rámci závodu, za proces relokácií výrobkov a za technické zmeny produktov
- Plánovanie a obstarávanie výrobných zariadení a montážnych liniek
- Podieľanie sa na výbere a rozmiestňovaní technologického vybavenia v priestoroch spoločnosti a na tvorbe layout-u
- Vedie tím, ktorý zodpovedá za vypracovanie a aktualizovanie detailnej výrobnej dokumentácie, pracovných postupov, kontrolovaných plánov a výkresov s cieľom dosiahnuť čo najefektívnejší výrobný cyklus
- Vyhľadávanie nových riešení v oblasti zlepšovania výrobných procesov, znižovania pracovných časov, náročností jednotlivých výrobných operácií
- Zavádzanie nástrojov na zvyšovanie efektívnosti výrobného procesu (napr. Six Sigma, Kaizen, Poka-Yoke a pod.)
- Distribúcia a delegovanie úloh súvisiacej s projektom v rámci projektového tímu
- Koordinácia, organizácia a kontrola toku informácií v rámci interného projektového tímu
- Vytvorenie kontrolného zoznamu aktivít týkajúcich sa projektu (VDA-RGA / PEP) pre príslušné oblasti tímu
- Zodpovedá za vytvorenie, monitorovanie a zabezpečenie dodržiavania časových plánov projektu s ohľadom na odsúhlasené časové plány so zákazníkom
- Vyžadovanie správ o stave úloh a milestonov v prípade odchýlky „cieľ / skutočnosť“ od pracovníkov projektu
- Zabezpečenie interného spracovania projektu v súlade s internými procesmi (prostredníctvom využitia nastroja na manažovanie projektov)
- Vykonanie posúdenia rizika na začiatku projektu
- Prezentovanie stavu a priebehu projektu vrátane analýz odchýlok
- Komunikácia so zákazníkom, vývojovým tímom a medzinárodným projektovým tímom

- 13. a 14. plat
- Príspevok na dopravu za každý mesiac
- Príspevok na stravovanie
- Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- Vianočná darčeková poukážka

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

VDA - Pokročilý
P - FMEA - Pokročilý
SAP - Základy
Projektový manažment - Pokročilý
IATF 16949 - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Teams - Mierne pokročilý
Čítanie výkresov - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Veľmi dobré manažérske a komunikačné schopnosti
- Samostatné vystupovanie a analytické zručnosti
- Znalosť projektového manažmentu
- Zodpovednosť, tímová spolupráca
- Nutná prax v oblasti vedenia ľudí
- Znalosť anglického jazyka je podmienkou

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti výroby automobilových súčiastok.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4423005  Dátum zverejnenia: 21.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 800 EUR/mesiac