Vedúci zmeny - Shiftleader

Edscha Velky Meder, s.r.o.

Miesto práce
Mostová 41, 932 01 Veľký Meder
Termín nástupu
Ihneď
7,39 EUR/hod.od 7,39 EUR/ hodina (6,15+1,24 ostatné zložky mzdy)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Koordinovanie podriadených zamestnancov výroby s cieľom zabezpečenia produkcie výrobkov alebo komponentov
- Zodpovedný za implementáciu cieľov, opatrení a požiadaviek odvodených z integrovaného systému manažmentu (IMS) v oblasti kvality, životného prostredia, zdravia a bezpečnosti, ochrany pred požiarmi pri zohľadnení procesu neustáleho zlepšovania
- Dohliadanie na výrobnú činností a plynulý chod výrobných liniek
- Sledovanie plnenie výkonu a kvality na výrobných linkách, vrátane KPI
- Zaškoľovanie podriadených zamestnancov
- Zabezpečenie efektívneho chodu výrobných liniek za dané nákladové stredisko s cieľom dosahovať plány spoločnosti, dosahovať individuálne a kolektívne ciele
- Zabezpečenie plnenia výrobného plánu
- Zabezpečenie prítomnosti výrobnej dokumentácie na výrobných linkách /pracovný postup - zákazky, kontrolné postupy, plán údržby strojov, preventívna prehliadka údržby/
- Odstraňovanie drobných výrobných porúch na strojoch a zariadeniach
- Zásobovanie výrobných liniek materiálom
- Zabezpečovať označenie materiálov na medzivýrobných operáciách a ich zaskladňovanie
- Manipulácia hotových výrobkov na vyhradený priestor pre hotové výrobky pred zaskladnením
- Zabezpečovať odhlasovanie výrobných zákaziek na konci výrobných zmien
- Zabezpečuje dodržiavanie pravidiel 5S, čistoty a poriadku počas výrobných zmien
- Hlásenie interných a externých závad pri transporte nadriadenému

- 13. a 14. plat
- Príspevok na dopravu za každý mesiac
- Príspevok na stravovanie
- Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- Vianočný bonus
- bonus za odporúčanie kandidáta
- príspevok pri pracovnom a životnom jubileu
- nadštandardné príplatky za nadčasy
- kariérny rozvoj - individuálne plány rozvoja
- príspevok zamestnávateľa na stravné lístky nad rámec zákona

- Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na aktívnej úrovni je výhodou
- Technické background
- Orientácia na výsledok
- Cieľavedomosť, vytrvalosť a presnosť
- Komunikačné schopnosti
- Analytické myslenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) a Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti výroby automobilových súčiastok.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: personálne oddelenie
E-mail: poslať životopis
ID: 4380523  Dátum zverejnenia: 29.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7,39 EUR/hod.