Inžinier kvality (Plánovač kvality)

Edscha Velky Meder, s.r.o.

Miesto práce
Mostová 41, 932 01 Veľký Meder
Termín nástupu
Ihneď alebo s dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiacod 1600 a VIAC podľa skúsenosti uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Plánovanie kvality (nové produkty a projekty alebo zmeny procesov), príprava projektov na zabezpečenie kvality, zodpovednosť za zverené projekty.
- Plánovanie a vykonávanie auditov na overenie efektívnosti systému riadenia kvality, implementácia požiadaviek zákazníka do riadenia kvality.
- Komunikáciu so zákazníkmi, vybavovanie reklamácií, 8D reportov, MSA a SCP.
- Spoluprácu na konceptoch kvality, QFD, FMEA, kontrolné plány atď.
- Vykonávanie kontroly prvotného vzorkovania pre nakúpené diely od dodávateľov v súlade so schválenými výrobnými procesmi požadovanými smernicami.
- Vykonávanie kontroly prvotného vzorkovania pre zákaznícke diely na základe požiadaviek platných noriem, výkresov a požiadaviek zákazníkov.
- Detailné plánovanie konečných termínov prvotného vzorkovania, v závislosti od časového plánu projektu, kapacity a informácií od oddelenia projektového managementu.
- Sledovanie požadovaných PPAP/EMPB termínov odovzdania použitím CAQ-systému a databáz.
- Overenie a uvoľnenie zadané IMDS dáta.
- Zadávanie IMDS dáta / BeOn dáta (BeOn = Bemusterung Online / online vzorkovanie) / CAQ dáta.
- Zabezpečenie rekvalifikácie dodávateľských dielov a zákazníckych dielov.

- Hrubá mzda: minimálne od 1600 € a VIAC podľa skúsenosti
- 13. / 14. plat
- Príspevok na dopravu za každý mesiac
- Príspevok na stravovanie
- Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- Vianočná darčeková poukážka
- Možnosť práce pre zahraničnú spoločnosť v oblasti automobilového priemyslu s medzinárodným zázemím,
- Možnosť profesijného rastu

- znalosť anglického jazyka na pokročilej úrovni je podmienkou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti výroby automobilových súčiastok.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4373377  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac