Projektový nákupca

Edscha Velky Meder, s.r.o.

Miesto práce
Veľký Meder
Termín nástupu
Ihneď
1 300 EUR/mesiacod 1300 EUR a viac podľa skúsenosti uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Implementovanie nových projektov v rámci závodu a zodpovednosť za technické zmeny produktov.
- Vystavovanie rámcových zmlúv pre sériový materiál.
- Zodpovednosť za dojednanie cenových podmienok, ostatných podmienok a za ich správnosť v SAP.
- Vypracovanie mesačných vyhodnotení za nákup.
- Nastavenie potrebných dát v SAP v prípade nových výrobkov a materiálov.
- Príprava RFO a cenové jednania s dodávateľmi.
- Hodnotenie dodávateľov.
- Tecnická dohoda s dodávateľmi a projektovým tímom (napr. skorá integrácia dodávateľov do procesu vývoja a tým skorá integrácia dodávateľského know-how).
- Návrh na možnosti úspory.
- Hľadania alternatívnych alebo nových dodávateľov na udržanie a zlepšenie nákladov (nové materiály, ktoré sa majú použiť, alternatívne procesy), ako aj nových zakúpených dielov.
- Konzultácia s komoditným manažérom ohľadom rozhodnutí dodávateľov.

- 13. a 14. plat
- Príspevok na dopravu za každý mesiac
- Príspevok na stravovanie
- Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- Vianočná darčeková poukážka
- Možnosť práce pre zahraničnú spoločnosť v oblasti automobilového priemyslu s medzinárodným zázemím
- Možnosť profesijného rastu

Informácie o výberovom konaní

- Skúsenosti v oblasti nákupu vo výrobnej firme
- Znalosť anglického jazyka na aktívnej úrovni
- Veľmi dobré PC znalosti
- Cieľavedomosť, vytrvalosť a presnosť
- Schopnosť viesť rokovania a silné vyjednávacie schopnosti
- Schopnosť zvládať stres, tímový hráč, kolektívny duch

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ / SŠ vzdelanie ideálne obchodného / technického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti výroby automobilových súčiastok.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4362741  Dátum zverejnenia: 23.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac