Programátor

Edscha Velky Meder, s.r.o.

Miesto práce
Mostová 41, 932 01 Veľký Meder
Termín nástupu
ihneď alebo s dohodou
1 600 EUR/mesiac- mzda: od 1600 EUR / mesiac a VIAC podľa skúsenosti uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Programovanie PLC cez STEP 7 (TIA portál), diagnostika problémov, úprava PLC, uvádzanie automatizovaných liniek do prevádzky v automobilovom priemysle
- Zavádzanie nových zariadení do prevádzok alebo ich integrácia do existujúcich prevádzok v automobilovom priemysle
- Tvorba vizualizačných aplikácií (HMI/SCADA)
- Podporuje údržbu pri problémoch s riadiacimi systémami
- Správa výrobného informačného systému –MES
- Programovanie priemyselných robotov – ABB
- Stará sa o údržbu hardwaru a softwaru

- notebook
- mobilný telefón
- 13. a 14. plat
- príspevok na dopravu za každý mesiac
- príspevok na stravovanie
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- Vianočný bonus
- bonus za odporúčanie kandidáta
- príspevok pri pracovnom a životnom jubileu
- nadštandardné príplatky za nadčasy
- kariérny rozvoj - individuálne plány rozvoja
- príspevok zamestnávateľa na stravné lístky nad rámec zákona

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Visual Basic - Základy
Siemens TIA Portal - Mierne pokročilý
SIMATIC STEP 7 - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka je výhodou
- Simatic Step 7, TIA portal – pokročilý
- Znalosť programovania operátorských panelov a vizualizácií WinCC , HMI
- Skúsenosti s programovaním - Visual basic , Codesys – výhodou
- Úprava COGNEX Vision systémov – výhodou
- Skúsenosti s automatizáciou / robotizáciou – výhodou

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti výroby automobilových súčiastok.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: personálne oddelenie
E-mail: poslať životopis
ID: 4340332  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac