Junior Submanažér projektov

Edscha Velky Meder, s.r.o.

Miesto práce
Mostová 41, 932 01 Veľký Meder
Termín nástupu
ihneď alebo s dohodou
1 800 EUR/mesiacod 1800 €/ mesiac a viac podľa skúsenosti uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Proaktívne vedenie, budovanie projektového tímu a riadenie tímu
- Implementovanie nových produktov v rámci závodu a zodpovedá za technické zmeny produktov
- Zodpovednosť za realizáciu projektov od ich vývojových etáp až po sériovú výrobu
- Distribúcia a delegovanie úloh súvisiacej s projektom v rámci projektového tímu
- Koordinácia, organizácia a kontrola toku informácií v rámci interného projektového tímu
- Vytvorenie kontrolného zoznamu aktivít týkajúcich sa projektu (VDA-RGA / PEP) pre príslušné oblasti tímu
- Zodpovednosť za vedenie akčného listu
- Vyžadovanie správ o stave úloh a milestonov v prípade odchýlky „cieľ / skutočnosť“ od pracovníkov projektu
- Zodpovedá za vytvorenie, monitorovanie a zabezpečenie dodržiavania časových plánov projektu s ohľadom na odsúhlasené časové plány so zákazníkom
- Riadenie a monitorovanie priebehu projektu
- Zabezpečenie interného spracovania projektu v súlade s internými procesmi (prostredníctvom využitia nastroja na manažovanie projektov)
- Čiastočnú údržbu zákazníckych portálov počas fázy projektu
- Vykonanie posúdenia rizika na začiatku projektu
- Prezentovanie stavu a priebehu projektu vrátane analýz odchýlok vedúcemu projektu a vedeniu závodu
- Príprava a koordinácia návštev u zákazníka
- Komunikácia so zákazníkom, vývojovým tímom a medzinárodným projektovým tímom

- 13. a 14. plat
- Príspevok na dopravu za každý mesiac
- Príspevok na stravovanie
- Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- Vianočná darčeková poukážka

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

VDA - Pokročilý
FMEA - Základy
SAP - Základy
Projektový manažment - Pokročilý
IATF 16949 - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Teams - Mierne pokročilý
Čítanie výkresov - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- Komunikatívnosť a schopnosť zvládania konfliktov
- Organizačné schopnosti
- Zodpovednosť, tímová spolupráca
- Nutná prax v oblasti vedenia ľudí
- Znalosť anglického jazyka je podmienkou

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti výroby automobilových súčiastok.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4340295  Dátum zverejnenia: 30.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac