Výrobný robotník

Edscha Velky Meder, s.r.o.

Miesto práce
Mostová 41, 932 01 Veľký Meder
Termín nástupu
od januára 2024
6,76 EUR/hod.Mzda pozostáva: 6,76 € = 4,97 € / hod. + 1,79 €/hod. (ostatné zložky mzdy, mesačný bonus) a po skúšobnej dobe: 6,97 € = 5,18 € / hod. + 1,79 € /hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Sústavné preverovanie, vylepšovanie pracovného procesu a služieb s cieľom min. nákladov na nekvalitnú výrobu a znižovanie rizika v záujme spokojnosti zákazníka.
- Svedomite vykonávať výrobné operácie podľa výrobného a kontrolného postupu a v prípade výroby nepodarkov hlásiť priamemu nadriadenému.
- Kontrolovať predpísané znaky v určených časových intervaloch na určenom počte kusov podľa výrobného a kontrolného predpisu.
- Prevedie samokontrolu pri svojej práci.
- Zodpovedá za včasné, zodpovedné a hospodárne plnenie povinností, za zavinené škody spôsobené neodborným konaním.
- Zodpovedá za zabezpečovanie činnosti v zmysle príslušnej dokumentácie systému manažmentu kvality.
- Svoje pracovisko a svoj stroj udržiavať v poriadku a v čistote a prípade poruchy ihneď zavolať nadriadeného.
- Plniť príkazy priameho nadriadeného.
- Upozorniť prikazujúceho na vadnosť príkazov ešte pred ich plnením.
- Je zodpovedný(á) za prevzatie, starostlivosť a funkciu zvereného kontrolného prostriedku.

- mzda pozostáva: 6,76 € = 4,97 € / hod. + 1,79 € / hod. (ostatné zložky mzdy, mesačný bonus)
-a po skúšobnej dobe: 6,97 € = 5,18 € / hod. + 1,79 € /hod.
- 13. a 14. plat
- príspevok na dopravu za každý mesiac
- príspevok na stravovanie
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- Vianočný bonus
- bonus za odporúčanie kandidáta
- príspevok pri pracovnom a životnom jubileu
- nadštandardné príplatky za nadčasy
- kariérny rozvoj - individuálne plány rozvoja
- príspevok zamestnávateľa na stravné lístky nad rámec zákona

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti výroby automobilových súčiastok.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4143328  Dátum zverejnenia: 18.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 6,76 EUR/hod.