Referent nákupu

Edscha Velky Meder, s.r.o.

Miesto práce
Veľký Meder
Termín nástupu
ihneď
1 250 EUR/mesiacod 1250 EUR a VIAC podľa skúsenosti uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vystavovanie rámcových zmlúv pre sériový materiál
- Objednávanie vzorkovanie a predsériových dielov od dodávateľov
- Zodpovednosť za dojednanie cenových podmienok, ostatných podmienok a za ich správnosť v SAP
- Informovanie pracovníkov výroby a odd. LOG o dodávke materiálov
- Vypracovanie mesačných vyhodnotení za nákup
- Nastavenie potrebných dát v SAP v prípade nových výrobkov a materiálov
- Riešenie problémov nákupu pri nových projektoch
- Cenové jednania s dodávateľmi
- Vystavenie jednorázových objednávok na materiály
- Hodnotenie dodávateľov
- Cenová kontrola faktúr od dodávateľov
- Založenie nového dodávateľa do systému SAP
- Vystavenie rámcových zmlúv a objednávok pre režijný materiál

- 13. a 14. plat
- príspevok na dopravu za každý mesiac
- príspevok na stravovanie
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- Vianočný bonus
- bonus za odporúčanie kandidáta
- príspevok pri pracovnom a životnom jubileu
- kariérny rozvoj - individuálne plány rozvoja
- notebook a mobilný telefón

- znalosť anglického na mierne pokročilej úrovni je podmienkou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti výroby automobilových súčiastok.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: personálne oddelenie
E-mail: poslať životopis
ID: 4015663  Dátum zverejnenia: 29.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac