Referent nákupu

Edscha Velky Meder, s.r.o.

Miesto práce
Veľký Meder
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
950 EUR/mesiacod 950 EUR a viac podľa skúsenosti uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vystavovanie rámcových zmlúv pre sériový materiál.
- Objednávanie vzorkovanie a predsériových dielov od dodávateľov.
- Zodpovednosť za dojednanie cenových podmienok, ostatných podmienok a za ich správnosť v SAP
- Informovanie pracovníkov výroby a odd. LOG o dodávke materiálov.
- Vypracovanie mesačných vyhodnotení za nákup
- Nastavenie potrebných dát v SAP v prípade nových výrobkov a materiálov.
- Riešenie problémov nákupu pri nových projektoch
- Cenové jednania s dodávateľmi
- Vystavenie jednorázových objednávok na materiály
- Hodnotenie dodávateľov
- Cenová kontrola faktúr od dodávateľov
- Založenie nového dodávateľa do systému SAP
- Vystavenie rámcových zmlúv a objednávok pre režijný materiál

- 13. a 14. plat
- príspevok na dopravu za každý mesiac
- príspevok na stravovanie
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- Vianočná darčeková poukážka
- možnosť práce pre zahraničnú spoločnosť v oblasti automobilového priemyslu s medzinárodným zázemím,
- možnosť profesijného rastu

- znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na pokročilej úrovni je podmienkou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti výroby automobilových súčiastok.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Mostová 41
932 01 Veľký Meder
ID: 4015663  Dátum zverejnenia: 4.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac