Elektrikár - Údržbár

Edscha Velky Meder, s.r.o.

Miesto práce
Mostová 41, 932 01 Veľký Meder
Termín nástupu
dohodou
7,14 EUR/hod.od 7,14 € a VIAC podľa skúsenosti uchádzača. Základný plat je od 6,18 EUR/hod. a VIAC + 0,60 € + 0,36 € ostatné príplatky mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vypracuje a rozpisuje plány a rozpočty odberu a spotreby energií a kontroluje ich plnenie
- kontroluje bezpečnosť energetických a rozvodných zariadení
- vedie záznam o odbere a spotrebe energie ako i revízií
- zisťuje príčiny porúch, poškodenia, a predčasného opotrebovania energetických zariadení a spotrebičov
- vykonáva opravy elektrických zariadení
- vypomáha opravárovi strojov pri opravách, údržbách strojov, prístrojov a zariadení

- 13. a 14. plat
- príspevok na dopravu za každý mesiac
- príspevok na stravovanie
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- Vianočná darčeková poukážka

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Vyhláška 508/2009 Zb.z. §21 - Pokročilý
Vyhláška 508/2009 Z.z. § 22 - Samostatný elektr. - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- osvedčenie §22 alebo §23 je výhodou

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti výroby automobilových súčiastok.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: personálne oddelenie
E-mail: poslať životopis
ID: 3983003  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7,14 EUR/hod.