Manipulant / Skladník

Edscha Velky Meder, s.r.o.

Miesto práce
Mostová 41, 932 01 Veľký Meder
Termín nástupu
ihneď
6,38 EUR/hod.od 5,14 EUR/hodina a viac + 1,24 EUR/hodina ostatné zložky mzdy. Mzda celkom: od 6,38 €/ hod. Finálna úroveň celkovej mzdy môže byť aj vyššia a je závislá od individuálnej skúseností a schopností vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie prísun materiálu a polovýrobkov na jednotlivé pracovné stanovištia
- odvoz polovýrobkov do medzioperačného skladu
- udržiavanie poriadku v skladovacích priestoroch
- včasné zásobovanie liniek podľa výrobných potrieb
- vedenie logistickej manipulačnej techniky
- manipulácia, nakladanie, vykladanie a preprava nákladu podľa BOZP
- sledovanie stavu zásob materiálu, balení a iných komponentov na pridelenom úseku
- výdaj materiálu do výroby a jeho evidencia
- odvoz odpadu spojený so zásobovaním
- presun výrobkov z výrobnej haly do skladu expedície
- scanovanie výrobkov pri presune do skladu expedície

- 13. a 14. plat
- príspevok na dopravu za každý mesiac
- príspevok na stravovanie
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- Vianočný bonus
- bonus za odporúčanie kandidáta
- príspevok pri pracovnom a životnom jubileu
- nadštandardné príplatky za nadčasy
- kariérny rozvoj - individuálne plány rozvoja
- príspevok zamestnávateľa na stravné lístky nad rámec zákona

Informácie o výberovom konaní

- Platný preukaz na riadenie VZV. (sk. A,B,C,D,W1 I,II)
- Prax v automobilovej spoločnosti výhodou
- Prax na pozícii alebo v sklade min. 1 rok
- Znalosť nemeckého alebo anglického jazyka je výhodou
- 4 zmenná prevádzka

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti výroby automobilových súčiastok.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: personálne oddelenie
E-mail: poslať životopis
ID: 3687210  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6,38 EUR/hod.