Kontrolór kvality

Edscha Velky Meder, s.r.o.

Miesto práce
Mostová 41, 932 01 Veľký Meder
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 4,85 €/ hodina - podľa skúsenosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- sústavné preverovanie, vylepšovanie pracovného procesu a služieb s cieľom min. nákladov na nekvalitnú výrobu a znižovanie rizika v záujme spokojnosti zákazníka
- vykonanie medzioperačnej a výstupnej kontroly materiálov a výrobkov
- včasné vystavenie kontrolných nálezov na vadné dielce
- starostlivosť a údržbu kontrolných prostriedkov a jemu zverenej meracej techniky
- zabránenie tomu, aby nezhodné dielce sa dostali do výrobného procesu
- mesačne vypracovanie správy o vývoji kvality dodávaných dielcov
- vykonávanie príkazov priameho nadriadeného
- úlohy spojené so systémom kvality na pracovisku
- kvalitu odvádzanej práce a vedie podrobnú evidenciu zmätkov
- reklamačné a nepodarkové konanie v zmysle smerníc
- izoláciu nepodarkov a ich likvidáciu
- navrhuje viacpráce

Informácie o výberovom konaní

- 13. a 14. plat
- príspevok na dopravu za každý mesiac
- príspevok na stravovanie
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- Vianočná darčeková poukážka
- možnosť práce pre zahraničnú spoločnosť v oblasti automobilového
priemyslu s medzinárodným zázemím
- možnosť profesijného rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

znalosť anglického alebo nemeckého jazyka je podmienkou

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti výroby automobilových súčiastok.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3342948  Dátum zverejnenia: 20.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 4,85 €/ hodina - podľa skúsenosti