Čašník EDO-KIN Blumental

EDO KIN group,s.r.o.

Miesto práce
Námestie Mateja Korvína 1, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 300 EUR/mesiac+ odmeny z tržieb každý mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha zákazníkov a s tým súvisiaca komplexná starostlivosť o zákazníkov,
- komunikácia so zákazníkmi a oboznámenie ich s našimi špecialitami z
jedálneho lístka (špeciálne sushi suroviny atď.)
- dodržiavanie gastronomických pravidiel
- príprava nápojov a jednoduchých limonád
- udržiavanie čistoty na pracovisku
- zabezpečovanie debarasu
- pracovná doba pondelok až nedeľa od 10:00 do 21:30, krátky/dlhý týždeň

- Odmeny z tržieb každý mesiac
- Multisport karty
- Stravovanie priamo na pracovisku
- Mimo pracovnej smeny zľavy na akékoľvek jedlá z jedálneho lístka vo všetkých
našich reštauráciách
- Pravidelné spoločné akcie pre všetkých zamestnancov

EDO-KIN sushi bar je reštaurácia, kde ponúkame kvalitné tradičné sushi, ale aj jedlá na vysokej úrovni. Prevádzky sú jedinečné svojou exkluzívnou ponukou jedál a prostredím. Hľadáme posilu do nášho tímu, aby sme pokračovali v tomto nadštandarde. A práve ty nám s tým môžeš pomôcť :-) Náš tím je perfektný, sme super kolektív, ktorý spolupracuje a drží spolu. Máš sa na čo tešiť a určite zažiješ nové veci a skúsenosti, ktoré oceníš.
Ak ťa naša pracovná ponuka aspoň trošku zaujala, neváhaj sa ozvať, dozvieš sa viac a možno práve u nás nájdeš prácu, ktorá sa ti zapáči.
Životopis zasielajte cez dole uvedený odkaz spolu s fotografiou.
Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí budú vyhovovať našim uvedeným podmienkam.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.6.2024 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme mladá rozrastajúca sa spoločnosť v oblasti gastro segmentu pôsobíme od roku 2012.... Ázia nás baví...

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Juraj Chmelár
Tel.: +421914276163
E-mail: poslať životopis
ID: 4831828  Dátum zverejnenia: 16.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac