Можливість для людей з України

Brigádnička čašníčka EDO-KIN, Cubicon 10:30-14:30

EDO KIN group,s.r.o.

Miesto práce
Staré Grunty, Karlova Ves
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
500 - 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa súčasťou firmy EDO-KIN. Ponúkame Vám pozíciu na miesto obedový čašník v jednej z našich prevádzok. Prax nie je potrebná, stačí chuť pracovať, všetko ostatné Vás naučíme. Táto pozícia je vhodná aj pre mamičky, práca je vykonávaná od 10:30 hod. do 14:00 hod., pondelok - piatok, víkendy voľné.
Náplňou je zaistiť efektívny priebeh všetkých operácií spojených s predajom jedál a obsluhou zákazníkov v prevádzke v súlade s internými štandardami a postupmi. Práca s registračnou pokladnicou a výdajom hotových jedál zákazníkom.

Zabezpečenie stravy počas pracovnej zmeny
Tringelty

Ak Vás ponuka zaujala kontaktujte nás mailom alebo telefonicky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

gastronomia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Všetky potrebné informácie vám ukážeme a zaučíme.
- najdôležitejšie je chuť pracovať a posúvať sa dopredu
- pozícia je vhodná aj pre ambicióznych ľudí, ktorí sa chcú posunúť vyššie a stať sa vedúcim nových prevádzok, ktoré budeme v tomto roku otvárať

Sme mladá rozrastajúca sa spoločnosť v oblasti gastro segmentu pôsobíme od roku 2012.... Ázia nás baví...

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4163991  Dátum zverejnenia: 30.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 500 EUR/mesiac