Kuchár EDO-KIN, Slnečnice Trch, Petržalka

EDO KIN group,s.r.o.

Miesto práce
Slnečnice Market, Petržalka
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vitajte v EDO-KIN - reštaurácii, kde Vám na tanieri ponúkame chute celej rozmanitej Ázie. Aktuálne hľadáme posilu do nášho tímu - KUCHÁRA do našej prevádzky v Slnečnice Trch v Bratislave.

Náplňou Vašej práce by bolo okrem reprezentácie značky EDO-KIN aj nasledovné:
- zaistenie efektívneho priebehu všetkých operácií spojených s výrobou sushi a teplej kuchyne v súlade s internými štandardami a postupmi,
- zodpovednosť za dodržiavanie hygienických a kvalitatívnych štandardov.

- Práca v zaujímavom kolektíve v stabilnej spoločnosti
- Možnosť postupu na vedúcu pozíciu v rastúcej sieti reštaurácií
- Zabezpečenie stravovania počas smeny
- Mimo pracovnej smeny zľavy na akékoľvek jedlá z jedálneho lístka vo všetkých
našich reštauráciách
- Pravidelné spoločné akcie pre všetkých zamestnancov
- Zaškolenie v oblasti ázijskej gastronómie a produktového portfólia

Životopis prosím zasielajte cez dole uvedený odkaz spolu s fotografiou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Radi medzi sebou privítame človeka, ktorý:
- má blízky vzťah k ľuďom a gastronómii,
- má platný zdravotný preukaz,
- má príjemné vystupovanie,
- vykonáva prácu s dobrým pocitom,
- je ambiciózny a rád by sa stal vedúcim novej prevádzky, ktorú budeme v najbližšej dobe otvárať.

Sme mladá rozrastajúca sa spoločnosť v oblasti gastro segmentu pôsobíme od roku 2012.... Ázia nás baví...

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3922289  Dátum zverejnenia: 2.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac