Čašník/Čašníčka EDO-KIN

EDO KIN group,s.r.o.

Miesto práce
Piešťany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
700 + odmeny a tips

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha zákazníkov, zákaznícky servis, komunikácia s hosťami a oboznámenie s našimi špecialitami z jedálneho lístka (špeciálne sushi suroviny atd)
- príprava príborov a drobných nápojov a limonád
- udržiavanie čistoty reštaurácie
- pomoc pri debarasovaní
- pracovná doba pondelok až nedeľa od 09:30 do 21:30, podľa rozvrhu smien, možnosť aj krátky dlhý týždeň

-sprepitné
- mesačné bonusy podľa predaja každého čašníka
- zabezpečenie stravy počas celého dňa

EDO-KIN sushi bar je reštaurácia kde ponúkame kvalitné tradičné sushi ale aj jedlá na vysokej úrovni. Prevádzky sú jedinečné svojou exkluzívnou ponukou jedál a prostredím. Hľadáme posilu do nášho teamu aby sme pokračovali v tomto nadštandarde a práve ty nám s tým môžeš pomôcť :-) Náš team je perfektný sme super kolektív, ktorý spolupracuje a drží spolu tak sa máš na čo tešiť a určite zažiješ nové veci a skúsenosti, ktoré oceníš a ak ťa aspoň trošku ponuka zaujala neváhaj sa ozvať, dozvieš sa viac a možno práve u nás nájdeš prácu, ktorá sa ti zapáči.
Životopis zasielajte cez dole uvedený odkaz.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2018 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastrnómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- hygienické minimum / zdravotný preukaz
- zodpovednosť a spoľahlivosť, odolnosť voči stresu
- flexibilita
- príjemné vystupovanie
- komunikatívnosť
- práca s pokladňou a hotovosťou

EDO-KIN je sieť reštaurácií a jedinečnou oázou exotickej japonskej kuchyne v exkluzívnom prostredí. Na trhu sme od roku 2012 a otvorili sme už 4 prevádzky v Bratislave a jednu v Piešťanoch a pomaly sa rozrastáme aj ďalej.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

EDO-KIN GROUP s. r. o.
Ráztočná 25
821 07 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Bianka Brichtová
Tel.: +421918741956
E-mail: poslať životopis
ID: 3464538   Dátum zverejnenia: 6.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700 + odmeny a tips