Čašník/Čašníčka EDO-KIN

EDO KIN group,s.r.o.

Miesto práce
Piešťany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
700 + odmeny a tips

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha zákazníkov, zákaznícky servis, komunikácia s hosťami a oboznámenie s našimi špecialitami z jedálneho lístka (špeciálne sushi suroviny atd)
- príprava príborov a drobných nápojov a limonád
- udržiavanie čistoty reštaurácie
- pomoc pri debarasovaní
- pracovná doba pondelok až nedeľa od 09:30 do 21:30, podľa rozvrhu smien, možnosť aj krátky dlhý týždeň

-sprepitné
- mesačné bonusy podľa predaja každého čašníka
- zabezpečenie stravy počas celého dňa

EDO-KIN sushi bar je reštaurácia kde ponúkame kvalitné tradičné sushi ale aj jedlá na vysokej úrovni. Prevádzky sú jedinečné svojou exkluzívnou ponukou jedál a prostredím. Hľadáme posilu do nášho teamu aby sme pokračovali v tomto nadštandarde a práve ty nám s tým môžeš pomôcť :-) Náš team je perfektný sme super kolektív, ktorý spolupracuje a drží spolu tak sa máš na čo tešiť a určite zažiješ nové veci a skúsenosti, ktoré oceníš a ak ťa aspoň trošku ponuka zaujala neváhaj sa ozvať, dozvieš sa viac a možno práve u nás nájdeš prácu, ktorá sa ti zapáči.
Životopis zasielajte cez dole uvedený odkaz.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastrnómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- hygienické minimum / zdravotný preukaz
- zodpovednosť a spoľahlivosť, odolnosť voči stresu
- flexibilita
- príjemné vystupovanie
- komunikatívnosť
- práca s pokladňou a hotovosťou

EDO-KIN je sieť reštaurácií a jedinečnou oázou exotickej ázijskej kuchyne v exkluzívnom prostredí. Na trhu sme od roku 2012 a otvorili sme už 4 prevádzky v Bratislave a jednu v Piešťanoch a pomaly sa rozrastáme aj ďalej.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

EDO-KIN GROUP s. r. o.
Ráztočná 25
821 07 Bratislava
ID: 3464538   Dátum zverejnenia: 6.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700 + odmeny a tips