Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Pomocný kuchár brigádnik/ umývač EDO-KIN Piešťany

EDO KIN group,s.r.o.

Miesto práce
Teplická 68, Piešťany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa súčasťou firmy EDO-KIN. Ponúkame Vám pozíciu na miesto pomocná sila do kuchyne v jednej z našich prevádzok. Prax nie je potrebná, stačí chuť pracovať a všetko ostatné Vás naučíme.
Náplňou je zaistiť efektívny priebeh všetkých operácií spojených s pomocnou prácou v kuchyni v súlade s internými štandardami a postupmi.

Zabezpečenie stravy počas pracovnej zmeny
Mimo pracovnej smeny zvýhodnené ceny z ponuky všetkých reštaurácií Edo-Kin
Možnosť rozvoja v priateľskej atmosfére nášho tímu

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Všetky potrebné informácie o chode našej kuchyne Vám vysvetlíme.
- najdôležitejšie je chuť pracovať a posúvať sa dopredu
- pozícia je vhodná aj pre ambicióznych ľudí, ktorí sa chcú posunúť vyššie a stať sa vedúcim nových prevádzok, ktoré budeme v tomto roku otvárať

Sme mladá rozrastajúca sa spoločnosť v oblasti gastro segmentu pôsobíme od roku 2012.... Ázia nás baví...

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3358590  Dátum zverejnenia: 28.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac