Kuchár EDO-KIN

EDO KIN group,s.r.o.

Miesto práce
Teplická ulica 68, okres Piešťany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1300

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa súčasťou firmy EDO-KIN. Ponúkame Vám pozíciu na miesto kuchára v jednej z našich prevádzok. Prax nie je potrebná, stačí chuť pracovať a mať vzťah k jedlu, všetko ostatné Vás naučíme.
Náplňou je zaistiť efektívny priebeh všetkých operácií spojených s výrobou sushi a teplej kuchyne v súlade s internými štandardami a postupmi. Kuchár je zodpovedný za dodržiavanie hygienických a kvalitatívnych štandardov.

Zabezpečenie stravy počas pracovnej zmeny
Odmeny z predaja

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Vodičský preukaz

B

Všetky potrebné informácie o príprave jedál vám ukážeme a zaučíme.
- najdôležitejšie je chuť pracovať a posúvať sa dopredu
- pozícia je vhodná aj pre ambicióznych ľudí, ktorí sa chcú posunúť vyššie a stať sa vedúcim nových prevádzok, ktoré budeme v tomto roku otvárať

EDO-KIN je sieť reštaurácií a jedinečnou oázou exotickej japonskej kuchyne v exkluzívnom prostredí. Na trhu sme od roku 2012 a otvorili sme už 4 prevádzky v Bratislave a jednu v Piešťanoch a pomaly sa rozrastáme aj ďalej.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

EDO-KIN GROUP s. r. o.
Ráztočná 25
821 07 Bratislava
ID: 3358590   Dátum zverejnenia: 11.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1300