Kuchár EDO-KIN, Pomocný kuchár

EDO KIN group,s.r.o.

Miesto práce
OC Central, Šumavská, Ružinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
14.08.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1300

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa súčasťou firmy EDO-KIN. Ponúkame Vám pozíciu na miesto kuchára v jednej z našich nových prevádzok. Prax nie je potrebná, stačí chuť pracovať a mať vzťah k jedlu, všetko ostatné Vás naučíme.
Náplňou je zaistiť efektívny priebeh všetkých operácií spojených s výrobou sushi a teplej kuchyne v súlade s internými štandardami a postupmi. Kuchár je zodpovedný za dodržiavanie hygienických a kvalitatívnych štandardov.

zabezpečenie stravy počas pracovnej zmeny
odmeny z predaja

Ak Vás ponuka zaujala kontaktujte nás mailom alebo telefonicky

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2018 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

gastronomia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Všetky potrebné informácie o príprave jedál vám ukážeme a zaučíme.
- najdôležitejšie je chuť pracovať a posúvať sa dopredu
- pozícia je vhodná aj pre ambicióznych ľudí, ktorí sa chcú posunúť vyššie a stať sa vedúcim nových prevádzok, ktoré budeme v tomto roku otvárať

EDO-KIN je sieť reštaurácií a jedinečnou oázou exotickej japonskej kuchyne v exkluzívnom prostredí. Na trhu sme od roku 2012 a otvorili sme už 4 prevádzky v Bratislave a jednu v Piešťanoch a pomaly sa rozrastáme aj ďalej.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

EDO-KIN GROUP s. r. o.
Ráztočná 25
821 07 Bratislava

Kontakt

ID: 3308072   Dátum zverejnenia: 1.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1300