Kuchár do sushi reštaurácie EDO-KIN

EDO KIN group,s.r.o.

OC Cubicon, OC Bory mall, Piešťany-Teplická 68,OC Central, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
výška záleží od skúseností/praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho rozrastajúceho sa kolektívu hľadáme, šikovného ,ambiciózneho a zodpovedného kuchára. Práca v mladom výlučne slovenskom kolektíve.Náplňou je zaistiť profesionálny a efektívny priebeh všetkých operácií spojených s výrobou jedál v súlade s internými štandardami a postupmi. Kuchár je zodpovedný za dodržiavanie hygienických a kvalitatívnych štandardov.Náš jedálny lístok je zameraný hlavne na ázijskú(Japonskú)kuchyňu /ryby, udony, vývary/, samozrejmosťou sú ale i mnohé ďalšie jedlá z mäsa a tiež ponuka dezertov.

zabezpečenie stravy počas pracovného dňa
- školenia na ázijskú kuchyňu a možnosť zaučiť sa aj na prípravu sushi pri vynikajúcich sushimajstroch (kariérny rast)

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás ponuka zaujala kontaktujte nás mailom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- požadujeme aspoň čiastočnú prax v gastronómií, nezáleží na typu kuchyne, v ktorej ste získali prax. Všetky potrebné informácie o príprave jedál vám ukážeme a zaučíme.
- najdôležitejšie je chuť pracovať a posúvať sa dopredu
- pozícia je vhodná aj pre ambicióznych ľudí, ktorí sa chcú posunúť vyššie a stať sa vedúcim nových prevádzok, ktoré budeme v tomto roku otvárať

EDO-KIN je sieť reštaurácií a jedinečnou oázou exotickej japonskej kuchyne v exkluzívnom prostredí. Na trhu sme od roku 2012 a otvorili sme už dve prevádzky v Bratislave a jednu v Piešťanoch.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Ráztočná 25
821 07 Bratislava
ID: 2515538   Dátum zverejnenia: 26.7.2017