Čašník/čka do Sushi reštaurácie

EDO KIN group,s.r.o.

Miesto práce
Piešťany, Teplická 68
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha zákazníkov, výborný zákaznícky servis, komunikácia s hosťami a oboznámenie s našimi špecialitami z jedálneho lístka (špeciálne sushi suroviny atd)
- príprava riadov a príborov, drobných nápojov a limonád
- udržiavanie čistoty reštaurácie
- pomoc pri debarasovaní
- pracovná doba pondelok až nedeľa od 10:00 do 21:30, podľa rozvrhu smien týždeň dopredu možnosť aj krátky dlhý týždeň

-zabezpečená strava počas smeny
-sprepitné
- mesačné bonusy podľa predaja každého čašníka

EDO-KIN sushi bar je reštaurácia kde ponúkame kvalitné tradičné sushi ale aj jedlá na vysokej úrovni. Prevádzky sú jedinečné svojou exkluzívnou ponukou jedál a prostredím. Hľadáme posilu do nášho teamu aby sme pokračovali v tomto nadštandarde a práve ty nám s tým môžeš pomôcť :-) Náš team je perfektný sme super kolektív, ktorý spolupracuje a drží spolu tak sa máš na čo tešiť a určite zažiješ nové veci a skúsenosti, ktoré oceníš a ak ťa aspoň trošku ponuka zaujala neváhaj sa ozvať, dozvieš sa viac a možno práve u nás nájdeš prácu, ktorá sa ti zapáči.
Životopis zasielajte cez dole uvedený odkaz spolu s fotografiou.
Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí budú vyhovovať našim uvedeným podmienkam.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - pokročilý
Skladové hospodárstvo - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- hygienické minimum / zdravotný preukaz
- zodpovednosť a spoľahlivosť, odolnosť voči stresu
- flexibilita
- príjemné vystupovanie
- komunikatívnosť
- práca s pokladňou a hotovosťou

EDO-KIN je sieť reštaurácií a jedinečnou oázou exotickej japonskej kuchyne v exkluzívnom prostredí. Na trhu sme od roku 2012 a otvorili sme už dve prevádzky v Bratislave a jednu v Piešťanoch.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

EDO-KIN GROUP s. r. o.
Ráztočná 25
821 07 Bratislava
ID: 2269885   Dátum zverejnenia: 27.4.2017