Parťák/čka (Špecialista zákazníckej podpory)

EDNO spol. s r.o.

Miesto práce
Dolný Kubín
Termín nástupu
1.9.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Buď súčasťou tímu, čo sa stará o zákazníkov Slovak Telekom a šíri ich dobré meno aj k novým zákazníkom. Tvojou úlohou bude vybavovať požiadavky zákazníkov na kamennej pobočke. Budeš im radiť ako ušetriť, riešiť ich radosti aj starosti alebo vysvetľovať ako fungujú nové technológie.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

624€ + variabilná zložka. PRIEMERNÍ PLAT viac ako 900 Eur.

- jednozmenná pracovná doba
- máme priemerní plat viac ako 900 eur
- priateľské pracovné prostredie
- súťaže o finančné a vecné odmeny
- školenie a mentoring
- vekovo zmiešaný, dynamický kolektív
- motivačné finančné ohodnotenie
- teambuildingové aktivity
- práca pre stabilnú medzinárodnú spoločnosť

Ak si o sebe myslíš, že si zaslúžiš dobrý JOB, tak pošli svoj životopis s telefonickým kontaktom , ideálne mailom nie poštovým holubom.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2019 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Náš tím zdobí komunikatívnosť, chuť napredovať a učiť sa. Ak sa považuješ tiež za takého človeka, radi ťa uvítame v našom tíme.
Všetko potrebné ťa naučíme, od teba očakávame zodpovednosť a tímového ducha.

VÝHODOU:
Nadšenie pre nové technológie v oblasti telekomunikácií a predaja.

Pracujeme pre najväčšieho slovenského multimediálneho operátora, ktorý na telekomunikačný trh prináša inovatívne riešenia, najnovšie technologické trendy a medzinárodné poznatky, aby uspokojili aj toho najnáročnejšieho zákazníka.

www.telekom.sk

Horný Hričov 265
013 42 Horný Hričov
ID: 3737302   Dátum zverejnenia: 12.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   624€ + variabilná zložka. PRIEMERNÍ PLAT viac ako 900 Eur.