Asistentka predaja

EDITIONS RETAIL FIVE s. r. o.

Miesto práce
Digital Park, Einsteinova, Petržalka
Termín nástupu
15.06.2020
Mzdové podmienky (brutto)
710 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme spoločnosť, ktorá sa zaoberá predajom luxusného koženého nábytku zn. NATUZZI Editions. Do nášho sortimentu patria sedacie súpravy, nábytok a doplnky , ktoré sa vyrábajú v Taliansku.
Zn.Natuzzi Editions patrí do portfólia zn. Phase, ktorá má 8 predajní na Slovensku a 13 predajní v Českej republike.
Výrobky Natuzzi sú distribuované cez predajne po celom svete. Každý model sedacej súpravy je navrhnutý v Taliansku, v Natuzzi Style centre. Tu tím návrhárov, architektov a bytových dizajnérov študuje súčasnú medzinárodnú módu, umenie a nábytkové trendy, skúmajú rozvíjajúce sa životné štýly a vytvára sedačky a kreslá, ktoré poskytnú úplné pohodlie a spokojnosť.

Práve teraz hľadáme nového kolegu / kolegyňu na pozíciu odborného predajcu do našej novej predajne v Bratislave v lokalite Digital Park I , Einsteinova 21, Bratislava , časť Petržalka.

Čo bude Vašou náplňou práce?
Radiť, starať sa o zákazníkov a predávať. Podieľať sa na priateľskej atmosfére v našom showroome. Ak radi pracujete s ľuďmi a viete pracovať v malom teame s úsmevom, práve Vy ste vhodní na túto pozíciu.

Čo Vám ponúkame?
Rodinnú atmosféru na našej predajni a krásne pracovné prostredie nášho showroomu. Pokoj na prácu a na každého zákazníka dostatok času.
Pracovná doba: 7 dňový úväzok / krátky a dlhý týždeň /

Po nástupe vybraný uchádzač absolvuje zaškolenie v trvaní 3 týždňov na našej pobočke v Prahe / od pondelka do piatku so zabezpečením ubytovania a stravy počas zaškolenia, víkendy voľné /.
Svoje žiadosti s profesijným životopisom zasielajte na nižšie uvedenú mailovú adresu.
Z kapacitných dôvodov budú pozvaní na výberové konanie iba vybraní uchádzači, ktorí budú vopred kontaktovaní telefonicky alebo mailom.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

7.6.2020 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Zodpovednosť, samostatnost, kladný vzťah k práci.

Spoločnosť Editions Retail Five s.r.o. sa zaoberá maloobchodným predajom značkových, kvalitných , talianskych sedacích súprav a doplnkov / koberece, stolíky, kreslá / zn. Natuzzi Editions.
Natuzzzi Editions patrí do portfólia zn Phase, ktorá má na Slovensku a v Čechách viac ako 20 predajní.

Adresa spoločnosti

EDITIONS RETAIL FIVE s.r.o
Selec 276
91336 Selec

Kontakt

ID: 3794041  Dátum zverejnenia: 19.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 710 EUR/mesiac