Reagujte bez životopisu

Šofér pohrebnej služby / hrobár/ údržba cintorína

Edita Kašíková

Miesto práce
Sereď, Sereď
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pri práci spojenej s činnosťou pohrebnej služy : šofér pohrebného vozidla, je určený na prevozya manipuláciu so zosnulými. V prípade práce spojenej so Správou cintorína = výkop hrobových miest, údržba cintorína ako kosenie trávnatých plôch, hrabanie zhrabkov, čistenie chodníkov. Vyžaduje sa zručnosť so záhradnou technikou ( kosačky, krovinorezy, fukáre lístia...)

Uprednosťňujeme zamestnanca s vodičským preukazom. Práca je väščinou v jednozmennej prevádzke od 08:00 - 16:00 hod. v menšom kolektíve. Pravidelné odmeny k sviatkom, príplatky k prevozom zosnulých mimo uvedenej pracovnej zmeny,zabezpečené bezplatné stravovanie , nápoje, skrátenie pracovného času podľa počasia, pravidelné prestávky na kávu, čaj, firemný mobil a ďaľšie osobné benefity.

Podmienkou je zodpovedný, spoľahlivý prístup k práci. Vybraných uchádzačou pre pohrebnú službu zaškolíme podľa predpisov a kódexu pohrebnej služby.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Práca spojená s čnnosťou pohrebnej služby a správy cintorína

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Šofér s praxou.

Pohrebná služba - Správa cintorína
Pohrebná služba: prevoz zosnulých, počiatočná starostlivosť o zosmulých
Správa cintorína: výkop hrobových miesta, úprava hrobu po pochovaní, údržba cintorína, kosenie trávnatých plôch, čistenie chodníkov, hrabanie, zametanie lístia...
ID: 3414459  Dátum zverejnenia: 8.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac