Reagujte bez životopisu

Šofér pohrebnej služby / hrobár

Edita Kašíková

Miesto práce
Sereď, Sereď
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 850 EUR/mesiacPríplatky za prevozy mimo uvedenej pracovenej doby, odmeny, osobné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca spojená s činnosťou pohrebnej služy: šofér pohrebného vozidla, prevozy zosnulých, výkopy hrobových miest ich úprava po pohrebnom obrade, údržba cintorína.

Práca v jednozmennej prevádzke od 08:00 - 16:00 hod. v malom kolektíve, pravidelné odmeny podľa osobného ohodnotenia zamestnanca, pravidelné odmeny k sviatkom, príplatky k prevozom zosnulých mimo uvedenej pracovnej zmeny, bezplatné stravovanie a nápoje, skrátenie pracovného času podľa počasia, pravidelné prestávky na kávu, čaj, pokojná priateľská atmosféra, firemný mobil a ďaľšie osobné benefity.

Podmienkou je zodpovedný, spoľahlivý a citlivý prístup k práci v pohrebnej službe. Vybraných uchádzačou trpezlivo vo všekom zaškolíme podľa požadovaných predpisov a etického kódexu pohrebnej služby. Pri práci sa vyžaduje manipulácia so zosnulým.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.3.2020 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Práca spojená s čnnosťou pohrebnej služby a správy cintorína

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoľahlivý a bezpečný šofér, fyzicky zdatný, citlivé vystupovanie pri styku s pozostalými, práca s GPS, mobil, internet.

Pohrebná služba - Správa cintorína
Prevoz zosnulých, počiatočná starostlivosť o zosmulých, výkop hrobových miesta, úprava hrobu po obrade, údržba cintorína, kosenie trávnatých plôch, čistenie chodníkov, hrabanie, zametanie lístia...

Kasárenská 3088
92601 Sereď

Kontakt

Kontaktná osoba: Edita Kašíková
Tel.: +421905542388
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3414459  Dátum zverejnenia: 14.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac