Kuchár - ka

eDiéta s. r. o.

Miesto práce
Pezinok, Šenkvická cesta, Bratislavský kraj, okres Pezinok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1100 EUR /mesiac nástup , plus bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kuchára - kuchárku so znalosťou pracovných postupov v kuchyni.
Vašou hlavnou náplňou práce bude: počas rannej smeny 6 - 14.30
- Príprava stravy podľa firemných receptúr a postupov
- Zodpovednosť za denný chod kuchyne
- Zodpovednosť za presné dodržiavanie receptúr, kvality a množstva
použitých surovín
- Dodržiavanie prísnych hygienických štandardov a zásad

* motivačné platové ohodnotenie
* strava a nápoje počas zmeny zdarma
* medziročné navýšenie platu na základe inflácie
* možnosť ďalšieho profesného vzdelávania
* mesačné motivačné benefity / masáže , poukážky, etc./

A si dobrý/á vo fachu a máš požadované skúsenosti máme pre teba skvelú príležitosť využívať tvoje profesné zručnosti na varenie našich stravovacích programov pre firmy aj individuálnym klientom. Ak sa rád zaoberáš modernými trendami zdravého životného štýlu, máš rád nové veci, vieš sa orientovať a vieš čo je in ? Tak hľadáme práve teba. Výhodou pre teba je orientácia v oblasti zdravej výživy ľudí, no nie je podmienkou. eDieta patrí medzi lídrov na slovenskom trhu v segmente "ready to eat" stravy a stále potrebuje nových ľudí do svojho týmu. Pošli nám svoje CV, nezabudni na referencie a fotografiu.
Našim executive chefom je Daniel Hrivnak. https://www.youtube.com/watch?v=4-LhJyfHVB4

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

www.edieta.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- čestnosť, lojálnosť, zodpovednosť, silný tímový hráč, hodnoty spoločnosti eDiéta
- zdravý životný štýl :-)
- dobré komunikačné schopnosti, chuť pracovať s vysokým nasadením, schopnosť vyjednávať, orientácia na výsledok,
- úspešná predchádzajúca prax min. 2 roky

KP3 s. r. o. je moderná lifestylová spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a distribúciou stravovacích diétnych programov. Jednoduchým a efektívnym spôsobom pomáha zbaviť sa neželaných kíl v pohodlí domova, alebo v zamestnaní bez stresu z tradičných diet. Pripravujeme celodenné menu s presnou nutričnou výškou, v ideálnom pomere tukov, cukrov a bielkovín, vitamínov, minerálnych látok a vlákniny a špeciálne zabalené ho v ten deň čerstvé privezie klientom. Profesionálne zostavené, pripravené a privezené jedlo na mieru.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Tomas Pitonak
Za konickom 5
90201 Pezinok
ID: 1512219   Dátum zverejnenia: 8.1.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1100 EUR /mesiac nástup , plus bonusy