Asset manager v oblasti komerčných realít

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
2 800 EUR/mesiac+ročný bonus a odmeny v závislosti od projektu Finálna mzda je ovplyvnená pracovnými skúsenosťami, odbornými znalosťami a zručnosťami kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riadenie a zabezpečenie prevádzky komerčných nehnuteľností a budov
- Efektívna komunikácia s nájomcami a externými dodávateľmi, vrátane existujúcich a potenciálnych partnerov.
- Spolupráca, koordinácia a dohľad nad property manažérmi spravujúcimi pridelené nehnuteľnosti.
- Koordinácia a kontrola dodávateľov
- Aktívna spolupráca s realitnými maklérmi s cieľom podporiť a optimalizovať prenájmy nehnuteľností.
- Účasť pri tvorbe nájomných podmienok a koordinácia celého procesu uzatvárania nájomných zmlúv.

• ročný bonus+ odmeny od projektu
• príjemné pracovné prostredie a kolektív
• firemné akcie a teambuildingové aktivity

V prípade záujmu prosím uchádzačov o zaslanie kompletného životopisu vrátane kontaktných údajov. Vopred ďakujeme za reakcie. Telefonicky kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Kúpa, predaj, prenájom a správa nehnuteľnosti

Naším klientom je slovenská správcovská spoločnosť pôsobiaca na území SR a v okolitých krajinách.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický, ekonomický, real estate

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

správa, prevádzka a prenájom komerčných nehnuteľností

Počet rokov praxe

3

Skúsenosti v oblasti správy, prevádzky a prenájmu komerčných nehnuteľností ( min. 3 roky)
Jazykové znalosti Anglicky – aktívne
Vodičský preukaz: B
Osobnostné predpoklady : samostatnosť, proaktívny prístup, teamový hráč so schopnosťou efektívne komunikovať, dobré organizačné schopnosti a time management

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Viera Gajdoš Andrásy, MBA
E-mail: poslať životopis
ID: 4831678  Dátum zverejnenia: 16.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 800 EUR/mesiac