Inžinier pre konfiguráciu materiálov

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Dunajská Streda
Termín nástupu
dohodou
Od 1 800 EUR/mesiackonečná výška mzdy bude závisieť od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Prispôsobovanie štruktúr výrobného systému podľa potrieb skutočnej výroby.
  • Úprava výrobných účtovných jednotiek na základe informácií od oddelenia nákupu a plánovania materiálu na zabezpečenie dostupnosti nových materiálov.
  • Riešenie nekonzistencií v štandardných objednávkach súvisiacich s chybami v konfigurácii, cenovými rozdielmi alebo nesprávnym priradením materiálov.
  • Zabezpečovanie správneho nastavenia výroby pre minimalizáciu chýb pri výrobe produktov.
  • Spolupráca na harmonizácii implementačných procesov v rámci dodávateľského reťazca v Európe.
  • Účasť na projektoch na vylepšenie výrobného nastavenia a procesov s cieľom zlepšiť efektivitu a kvalitu.
  • Aktívna podpora komunikácie s kolegami v iných oblastiach, ako sú nákup, plánovanie materiálu, kvalita a inžinierstvo.

  • Stravná karta Edenred
  • Cafeteria: 50 € netto/mesačne
  • Vianočný bonus
  • Príspevok na dopravu
  • Ročný bonus
  • Vernostný bonus po 2 rokoch služby
  • Bonus k životným a pracovným jubileám
  • Príspevok na dovolenku po 2 rokoch služby
  • Bonus za odporučenie kolegu
  • Zamestnecké podujatia (deň rodiny, vianočný večierok, futbalový turnaj, atď.)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Klient je výrobca zdvíhacích a manipulačných zariadení s dlhou tradíciou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Mechanical Engineering, Materials Science

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP Materials Management (MM) - Pokročilý
Čítanie výkresov - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Čo potrebujete?

  • Presnosť a analytické myslenie
  • Metodický prístup k práci
  • Vynikajúce zručnosti pri riešení problémov
  • Schopnosť uplatňovať logické myslenie pri riešení problému
  • Radosť z práce s číslami a presnými údajmi
  • Priestorovo-vizuálna inteligencia

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Kristína Ondušková
E-mail: poslať životopis
ID: 4828713  Dátum zverejnenia: 13.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac