PLC Programátor

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
dohodou
1 700 - 3 000 EUR/mesiacod 1700€ brutto vyššie (konečná výška závisí od relevantných skúseností a seniority)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zodpovednosť za programovanie PLC systémov na automatizovaných pracoviskách podľa technických požiadaviek
  • analýza chybovosti a návrh opatrení na ich predchádzanie
  • navrhovanie zmien a implementácia softvérových a infraštruktúrnych riešení
  • tvorba a udržiavanie technickej dokumentácie
  • spolupráca s inými výrobnými oddeleniami
  • iné

  • práca na zaujímavých projektoch v dynamickom prostredí
  • 13. plat
  • iné

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je zahraničná spoločnosť pôsobiaca v oblasti výroby plastových komponentov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

PLC

Počet rokov praxe

3

  • min. 3 roky skúseností s programovaním PLC a robotov vo výrobnej spoločnosti
  • komunikatívna úroveň angličtiny
  • chuť zlepšovať sa a pracovať na zaujímavých projektoch

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Kovács
E-mail: poslať životopis
ID: 4803960  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac