Vedúci nástrojárne

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Veľký Meder
Termín nástupu
dohodou
2 500 EUR/mesiacKonečná mesačná mzda sa môže líšiť v závislosti od skúsenosti uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta – medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti výroby a predaja plastových výrobkov hľadáme skúseného kandidáta na pozíciu Vedúci oddelenia strojárskej a ručnej nástrojárne.

Náplň práce:

  • Organizácia práce v nástrojárni vrátane plánovania úloh a termínov na prípravu a opravu nástrojov
  • Vedenie tímu
  • Predčasné vyhotovenie a zabezpečenie náhradných dielov
  • Vedenie dokumentácie o skladových zásobách náhradných dielov
  • Spracovanie bežných a všeobecných objednávok pre oddelenie nástrojárne
  • Vypracovanie ponúk pre zákazníkov na nové nástroje, opravy, náhradné diely a externe realizované zmeny vo výrobe, s úzkou spoluprácou s konštruktérom
  • Riadenie a vedenie dokumentácie o nástrojoch a spolupráca s konštruktérom
  • Príprava nástrojov do stavu vhodného na výrobu a predčasné plánovanie prípravy nástrojov na výrobu s ohľadom na dohodu s výrobou
  • Spracovanie dokumentácie v súlade s plánom údržby
  • Hodnotenie efektivity a nákladovosti nástrojárne a navrhovanie nápravných opatrení
  • Analýza nákladov a stanovenie strednodobého a dlhodobého akčného plánu
  • Stanovenie a monitorovanie KPI na oddelení nástrojárne

Balík benefitov bude predstavený finálnym uchádzačom na osobnom pracovnom pohovore.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

medzinárodná spoločnosť- výroba a predaj plastových výrobkov

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

  • Vzdelanie: Technická univerzita s odborom strojníctvo alebo SOU -odbor nástrojár
  • Pokročilá znalosť technického kreslenia v programoch CATIA a SolidWorks
  • Schopnosť komunikovať v anglickom jazyku na úrovni B1
  • Analytické myslenie a schopnosť riešiť problémy
  • Schopnosť viesť tím a organizačné schopnosti
  • Skúsenosti s riadením výroby plastov, vrátane technológie výroby, obsluhy strojov pre spracovanie plastov, znalosť vlastností plastových materiálov
  • Znalosti návrhu a konštrukcie foriem na vstrekovanie plastov
  • Skúsenosti s nastavením parametrov vstrekovacích strojov a pomocných zariadení

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Kristína Ondušková
E-mail: poslať životopis
ID: 4795623  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac