Údržbár mechanik

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
ihneď/dohodou
1 300 EUR/mesiacod 1300€ brutto fix (konečná výška závisí od relevantných skúseností) + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zodpovednosť za operatívnu, preventívnu a prediktívnu údržbu výrobných a technických zariadení spoločnosti
  •  odstraňovanie a predchádzanie možných porúch zariadení s cieľom zabezpečiť ich plynulý chod.
  • participácia pri inštalácii nových strojov a zariadení a zaistenie ich funkčnosti a bezpečnosti.
  • opravovanie a vymieňanie poškodených častí zariadení.
  • zabezpečenie správnej a bezpečnej manipulácie s údržbárskymi dielmi, zverenými predmetmi a pomôckami a ich správne uskladnenie.
  • optimalizovanie a navrhovanie výmeny jednotlivých používaných prístrojov a zariadení.
  • realizácia bežných, stredných a generálnych opráv strojov a prevádzkových zariadení.
  • evidencia záznamov o údržbárskych činnostiach.​

- 13.plat

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Našim klientom je spoločnosť pôsobiaca v segmente výroby komponentov pre automotive.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Prax na pozícii/v oblasti

údržba výrobných liniek

Počet rokov praxe

3

- skúsenosť min. 3 roky v oblasti údržby výrobných liniek v automotive/strojárskej výrobe (ideálne výroby interiérových dielov)

- chuť pracovať na novom a zaujímavom projekte

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Kovács
E-mail: poslať životopis
ID: 4791220  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac