Inžinier výroby

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Čachtice, Čachtice
Termín nástupu
Ihneď
Od 1 900 EUR/mesiacVýška platu bude závisieť od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme šikovného Výrobného inžiniera, ktorý bude mať na starosti nasledovné úlohy:

* Navrhovanie postupov zlepšenia produktivity
* Zavádzanie nových výrobkov do výroby
* Využívanie metodiky LEAN
* Definovanie vhodných technologických postupov výroby
* Aktualizovanie výrobných procesov

​* Ročný bonus
* Sociálny program pre zamestnancov
* Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
* Čiastočná kompenzácia cestovných nákladov (pri dochádzaní)​

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Náš klient sa venuje strojárskej výrobe.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

​* Aspoň 2 roky skúseností na podobnej pozícii v strojárstve alebo technológii výroby
* Práca s výkresovou dokumentáciou
* Vedomosť metodológie LEAN, 5 why´s a pod.
* Proaktívny prístup k práci
* Analytické myslenie​

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Karin Moldová
E-mail: poslať životopis
ID: 4790238  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac