Plánovač výroby

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Čachtice
Termín nástupu
ASAP
Od 1 600 EUR/mesiacPlatové možnosti samozrejme závisia od Vašich skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Vás Excel a rád plánujete? Pridajte sa do plánovačov výroby. Uvítame juniorných kandidátov ako aj skúsených machrov. Čo bude Vašou náplňou práce?

- zodpovedať za tvorbu výrobného plánu ako aj jeho úpravu podľa dopytov zo strany zákazníka

- revidovať potrebné kapacity na svojom úseku

- uvoľňovať výrobné zákazky pre výrobu podľa dostupnosti materiálu

- tvoriť sekvencie vo výrobnom pláne, aby sa strojné kapacity využívali efektívne

- budete určovať priority pre výrobu aby boli dodávky zákazníkom včas

- spolupracovať s kolegami z operatívneho nákupu pri zaistení materiálu k speneniu výrobného plánu

- pracovať budete v Xls ako aj iných programoch

- anglický jazyk využijete pri komunikácii s kolegami v zahraničí

Náš klient okrem iného ponúka:

- flexibilný pracovný čas

- zmluvu na dobu neurčitú

- po dohode možnosť pracovať z domu

- bohatý sociálny program

- ak bývate ďaleko od práce, je možná čiastočná kompenzácia nákladov

V prípade, ak Vás pozícia zaujala, veľmi radi si prečítame Váš životopis.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je medzinárodná strojárenská spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické alebo ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

2

Čo by mal spĺňať ideálny kandidát na túto pozíciu? Mal by mať aspoň 3 roky z medzinárodnej spoločnosti v oblasti plánovania výroby, komunikovať v anglickom jazyku, byť orientovaný na výsledky a detail, vedieť analyticky myslieť.

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Hornáčková
E-mail: poslať životopis
ID: 4789573  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac