Systémový špecialista

Edgar Baker s. r. o.

Banská Bystrica, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
Ihneď
2 000 EUR/mesiacFinálna výška platu bude závisieť od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme šikovného Systémového špecialistu, ktorý bude mať na starosti správu a optimalizáciu komplexnej systémovej infraštruktúry klientov spoločnosti.

Ďalšie úlohy na tejto pozícii:
* Participácia na tvorbe návrhov v spolupráci s architektmi
* Inštalácia a spravovanie komplexného serverové riešenia vrátane infraštruktúry
* Vytváranie a aktualizácia technickej dokumentácie
* Tvorba pracovných postupov
* Diagnostika vzniknutých problémov
* Konzultácia so zákazníkmi
* Sledovanie trendov a vývoja v danej oblasti

* Príjemné a moderné pracovné prostredie
* Káva, čaj a čerstvé ovocie na pracovisku
* Možnosť ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu
* Priestor na sebarealizáciu
* Príspevok na DDS
* 3 sick days na rok
* MultiSPORT karta
* Firemné akcie a teambuildingy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Naším klientom je spoločnosť ktorá dodáva IT riešenia svojim klientom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

* Znalosti v oblasti správy a rozvoja informačných systémov, technológií a cloud computingu
* Práca s monitoring nástrojmi
* Skúsenosti s administráciou Windows serverov (Active Directory, DHCP, DNS, RDS, CA, WSUS, DFS, powershell)
* Znalosť virtualizačných technológií (Hyper-V, VMware, iné)
* Skúsenosti a porozumenie zálohovacích technológií(VEEAM, iné)
* Základná znalosť networkingu
* Práca s Linux systémami

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 4782432  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac