Senior HR konzultant

Edgar Baker s. r. o.

Hodžovo námestie, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 400 EUR/mesiac(v závislosti od skúseností) + neobmedzené mesačné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tím EdgarBaker sa rozrastá a my k sebe hľadáme ďalšieho člena posádky na pozíciu - Senior HR Consultant.

Okrem toho, že sa v kancelárii niekedy viac smejeme ako pracujeme, sme zanietení konzultanti, ktorí sa snažia robiť svoju prácu vždy na maximum.

Čo ťa v práci čaká a neminie?
• Aktívna komunikácia s klientom a udržiavanie dlhodobých vzťahov
• Inzercia pracovných pozícií na rôznych portáloch (kreativite sa medze nekladú)
• Vedenie výberových procesov na pozície v rôznych oblastiach - financie, obchod, marketing, výroba, IT a.i.
• Aktívne oslovovanie kandidátov prostredníctvom rôznych platforiem (Profesia, Linkedin, interná databáza, referencie, a.i.)
• Účasť na interných meetingoch (radi si vypočujeme tvoje návrhy)
• Práca s internou databázou

Čo ti môžeme ponúknuť:

Neobmedzené bonusy: Výška bonusov je neobmedzená, záleží len na tvojej šikovnosti:)
Príjemné Prostredie: Kancelária, kde práca nie je len povinnosť, ale aj zábava.
Rozvoj Kariéry: Možnosti vzdelávania a rastu - poskytneme ti odborné školenia na tému, v ktorej sa chceš vzdelávať.
Flexibilita: Možnosť hybridného pracovného modelu (3x office, 2x homeoffice).

Okrem toho sídlime v centre Bratislavy, takže máš všetko na skok :)

Ak ťa baví komunikácia s ľuďmi, si optimista a máš vášeň pre oblasť recruitingu, neváhaj nám poslať svoj životopis. Tešíme sa na možnosť spolupráce!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Edgar Baker je profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Je pre nás dôležité, aby si mal/a:

• skúsenosť s náborom
• komunikatívnu úroveň angličtiny
• zodpovedný prístup k práci a dobrú náladu :)

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 4774268  Dátum zverejnenia: 1.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac