Asistent/-ka s čínskym jazykom

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Prešov, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou/ ASAP
1 800 EUR/mesiacFinálna mzda môže byť aj vyššia a závisí od konkrétnych skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, výrobnú spoločnosť do Košíc hľadáme šikovného a motivovaného asistenta/asistentku so znalosťou činskeho jazyka.

Náplň práce zahŕňa:

Komunikácia so zahraničnými partnermi a zákazníkmi v čínskom jazyku.
Podpora v administratívnych úlohách spojených s výrobou a obchodom.
Preklady dokumentácie a komunikácia s dodávateľmi a odberateľmi v čínskom jazyku.
Koordinácia a organizácia pracovných postupov.
Iné administratívne úlohy podľa potreby.

Pozícia je na trvalý pracovný pomer, nie na živnosť!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš klient je medzinárodný výrobca komponentov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Čínsky jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Znalosť čínskeho jazyka na pokročilej úrovni (slovom i písmom).

Výhodou sú skúsenosti v administratíve alebo oblasti podpory obchodných a výrobných procesov.

Komunikatívnosť, schopnosť efektívne komunikovať so zahraničnými partnermi.

Organizačné a administratívne schopnosti.

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Viera Gajdoš Andrásy, MBA
E-mail: poslať životopis
ID: 4758488  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac