Zubný lekár/Stomatológ (vhodné aj pre absolventov)

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Spišská Nová Ves
Termín nástupu
ihneď/dohodou
1 500 - 6 000 EUR/mesiacod 1500€ brutto (finálna mzda sa bude odvíjať od skúseností) + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre špičkovú súkromnú kliniku aktuálne hľadáme posilu.

Hľadáme zubára/zubárku, ktorý sa bude starať o našich pacientov, liečiť zubné/ústne choroby, úrazy a predchádzať zdravotným problémom. V neposlednom rade bude perfektným členom tímu.
Pozícia je vhodná aj pre absolventa, ktorý po zaučení samostatne pracujúci zubný lekár

Čo bude Tvojou náplňou práce?
- Diagnostika ochorení zubov a ústnej dutiny, identifikácia problémov, realizácia zákrokov a následné nastavenie liečby pacientov pre rýchle a bezproblémové zotavenie,
- Podpora zdravia ústnej dutiny a prevencia chorôb,
- Interpretácia a konzultácia röntgenových snímok a diagnostických testov,
- Sledovanie rastu a vývoja zubov, následná konzultácia a odporúčanie pacientom,
- ďalšie práce súvisiace s výkonom tejto pozície.

- plne hradene stravné
- rôzne formy príspevkov a odmien
- nadštandardné a motivačné finančné hodnotenie
- možnosť kariérneho rastu
-plne hradené kurzy, školenia
- špičkové materiálovo-technické vybavenie ambulancie
- príjemné prostredie
- podpora v účasti na školeniach a kongresoch
- mladý dynamický kolektív
- benefity v rámci ošetrenia pre zamestnancov a ich rodiny

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

CECHDENT je špičková súkromná zubná klinika v centre Spišskej Novej Vsi. Poskytujeme
komplexné stomatologické vyšetrenia a starostlivosť pre deti aj dospelých v komfortne a
moderne vybavených ambulanciách. Venujeme sa aj stomatochirurgii, ako jedna z mála
ambulancii v širokom okolí. Taktiež kompletným rekonštrukciám chrupu fazetami a
zirkonovými korunkami. CECHDENT začal svoje pôsobenie v roku 2022, no vďaka tímu
odborníkov sme si vybudovali v oblasti stomatológie veľmi dobré meno a etablovali sa ako
jedna z top zubných ordinácií.

Zubné lekárstvo neustále napreduje a my udržujeme krok s najnovšími inováciami s cieľom
dosiahnuť najlepšiu možnú úroveň zubnej starostlivosti pre našich pacientov a vybudovať
silný a kvalifikovaný tím odborníkov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zubné lekárstvo

Prax na pozícii/v oblasti

stomatológ

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vzdelanie v odbore zubné lekárstvo
- cudzí jazyk výhodou, nie podmienkou
- zodpovednosť a propacientský prístup
- chuť pracovať a kariérne rásť

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 4596069  Dátum zverejnenia: 10.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac