Špecialista rizík a pohľadávok

Edgar Baker s. r. o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
1.6.2023/ 1.7.2023
1 500 EUR/mesiacVýška platu bude závisieť od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta s dlhoročnou tradíciou na trhu hľadáme šikovného, analyticky zmýšľajúceho zamestnanca, ktorý bude zodpovedný za dve agendy na finančnom oddelení. Jedna časť bude sústredená na zastrešenie kontroly úverového rizika a druhá na riešenie pohľadávok.

Hlavná náplň práce bude zahŕňať:
* Analýzu finančných výkazov
* Posúdenie kreditných hodnotení nových a existujúcich klientov
* Prípravu metodológie a aktualizáciu interných procesov
* Prípravu klientskej dokumentácie (Rámcové zmluvy, Zmluvy o prevode, Dodatky a pod.)
* Monitorovanie pohľadávok po splatnosti
* Vykonávanie písomných a telefonických výziev neplatičom

* 5 dní dovolenky naviac
* Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
* Vzdelávanie (tréningy, kurzy)
* MultiSport karta
* Príspevok na dôchodkové sporenie (3.pilier)
* Príspevok na rozvoj duševného zdravia
* Home office 2x do týždňa po zaučení

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

Naším klientom je medzinárodný sprostredkovateľ dodávania riešení pre mobilitu svojim zákazníkom s dlhoročnou tradíciou.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Financie a po.

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

* Profesionálne a príjemné vystupovanie voči zákazníkom
* Analytické myslenie
* Samostatnosť
* Schopnosť dodržiavať termíny odovzdania
* Skúsenosť s prácou v banke výhodou

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 4581561  Dátum zverejnenia: 18.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac