Manažér výroby

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Bytča
Termín nástupu
ASAP
Od 2 400 EUR/mesiacUvedená mzda je základná, závisí od seniority kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného manažéra výroby, ktorého hlavnou náplňou práce bude:

Manažment/riadenie materiálových zásob:
- Plánovanie a monitorovanie dodávok materiálov prostredníctvom dodávateľov a logistických prepravcov

- Riešenie nedostatku materiálu a dielov, nevybavených objednávok a iných potenciálnych prerušení harmonogramu

- Monitorovanie úrovne zásob dielov s cieľom optimalizovať a predchádzať prípadným nadbytočným zásobám

- Riadenie a kontrola interných logistických tokov, materiálov v sklade a na výrobných linkách

Plánovanie výroby a riadenie objednávok:
- Prijímanie objednávok zákazníkov a plánovanie denných/týždenných/mesačných výrobných plánov

- Plánovanie harmonogramov dodávok pre každého zákazníka a zabezpečenie splnenia požiadavok na včasné dodávky

- Revidovanie harmonogramov v prípade výkyvov dopytu, nedostatku materiálu, nevybavených objednávok alebo iných prerušení

- Sledovanie trendov výroby a objednávok zákazníkov a analyzovanie údajov o prognózach na 3 až 6 mesiacov

Riadenie nových projektov

- Benefity a bonusy budú komunikované priamo na pracovnom pohovore

Prosíme Vás o zaslanie Vášho životopisu ako v anglickom tak i slovenskom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Našim klientom je zahraničná spoločnosť špecializujúca sa v oblasti automobilového priemyslu, jedná sa o Greenfield projekt.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárenstvo, automobilové alebo priemyselné inžinierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Manažér výroby, Vedúci výroby

Počet rokov praxe

5

Skúsenosti s plánovaním výroby, SCM, logistikou, kontrolou zásob, riadením zákazníckych objednávok

Minimálne 5 rokov skúseností na podobnej pozícii v odvetví výroby automobilových dielov

Počítačové znalosti (ERP-SAP, MS Office-Excel/PowerPoint)

Znalosť anglického jazyka na pokročilej úrovni B2 - C1

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 4573043  Dátum zverejnenia: 18.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 400 EUR/mesiac