Senior účtovník

Edgar Baker s. r. o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou/ihneď
1 800 EUR/mesiacFinálna mzda môže byť aj vyššia v závislosti od skúseností a profilu kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, outsourcingovú účtovnú spoločnosť, hľadáme skúseného účtovníka so skúsenosťami v oblasti komplexného účtovníctva na dlhodobú spoluprácu.

Náplň práce zahŕňa:

- samostatné vedenie podvojného účtovníctva jednej alebo viacerých spoločností

- riešenie náročnejších účtovných operácií komplexnejšieho charakteru vyžadujúcich si minimálne vedenie a kontrolu

- spracovávanie mesačných, kvartálnych a ročných účtovných uzávierok- spracovávanie výkazov pre potreby orgánov štátnej správy

- zaistenie formálnej kontroly a zaúčtovania prijatých a vystavených faktúr a ich kontrola podľa daných podkladov, zaúčtovanie bankových výpisov, pokladničných dokladov a interných účtovných dokladov

- vedenie evidencie hmotného a nehmotného majetku a zaistenie všetkých operácii s tým súvisiacich

- spolupráca a príprava podkladov pre daňového poradcu v súvislosti so spracovaním priznania k DPH, dani z príjmov a iných daní

- príprava podkladov pre audit spoločnosti a spolupráca s audítorom pri audite spoločnosti

- príprava reportov pre vedenie spoločnosti alebo pre klientov

- 5 dní dovolenky navyše,

- platené sick days,

- odborné vzdelávanie,

- príspevok zamestnávateľa vo výške 400,- € ročne na rôzne rekreačné pobyty, kultúru, šport, beauty, gastro a iné,

- Multisport karta,- mladý a dynamický tím,

- po dohode možnosť čerpania home office,

- parkovanie (kancelárie sa nachádzajú v okolí Patrónky)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

Naším klientom je outsourcingova uctovna spoločnosť dlhodobo pôsobiaca na slovenskom trhu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Požadujeme:

- Min. 2 ročnú prax v komplexnom účtovníctve

- Prax s OLYMP-Omega je výhodou

- Zodpovedný a samostatný prístup k práci

- Dodržiavanie termínov

- Znalosť účtovných a daňových zákonov

- MS Office, internet, Outlook na pokročilej úrovni

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 4569493  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac