Privátny bankár /Investičný špecialista pre prémiových klientov

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
2 400 EUR/mesiacMzda pozostáva z fixnej a variabilnej zložky. Variabilná zložka je vyplácaná mesačne a je závislá od plnenia obchodného plánu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, stabilnú správcovskú spoločnosť, hľadáme motivovaného a skúseného obchodníka na pozíciu Privátny bankár/Investičný špecialista pre prémiových klientov.
Ak máte záujem pracovať s výnimočnými klientmi a poskytovať im prvotriedne investičné služby, ste na správnom mieste.

Náplňou práce úspešného kandidáta bude najmä budovanie a vytváranie svojho vlastného portfólia klientov. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Bratislave. Možnosť práce z domu/ v teréne na území celého Slovenska.

Ideálny kandidát má prehľad v oblasti finančných trhov a investičných produktov. Osobnostne hľadáme zodpovedného, komunikatívneho kandidáta s obchodným duchom a profesionálnym vystupovaním.

- firemný telefón a notebook
- po skúšobnej dobe služobné vozidlo s tankovacou kartou
- ročná odmena
- privátne fitness centrum a sauna v budove (Bratislava)
- 2 x do týždňa čerstvé ovocie na pracovisku (Bratislava)
- zľavy do vybraných wellness hotelov a winterparku
- firemné akcie, teambuildingy, husaciny, Xmas večierky a množstvo iných akcií
- príjemný a mladý kolektív v dynamicky rastúcej spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Naším klientom je najstaršia slovenská správcovská spoločnosť poskytujúca finančné služby v krajinách strednej Európy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

- min. 2 roky skúseností s akvizíciou nových klientov vrátane vlastného, dostatočne veľkého portfólia potenciálnych klientov
- prehľad v oblasti bankovníctva, investičného poradenstva alebo súvisiacich oblastí
- vodičský preukaz sk.B, aktívny vodič
- časová flexibilita, príjemné vystupovanie, výborné obchodné a argumentačné zručnosti

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 4538911  Dátum zverejnenia: 22.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 400 EUR/mesiac