Senior účtovník s anglickým jazykom

Edgar Baker s. r. o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
2 700 EUR/mesiacFinálna mesačná mzda môže byť aj vyššia a závisí od konkrétnych skúseností daného uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie komplexného účtovníctva (okrem mzdového účtovníctva)
- spolupráca s kolegami v zahraničí (Controller a CFO)
- pravidelný reporting a koordinácia externého účtovného tímu

- ročná odmena v závislosti od výsledkov spoločnosti
- 5 dní sick days
- k dispozícii je každý deň chutný a bohatý výber jedál na pracovisku
- príjemné prostredie, mladý kolektív
- flexibilita a možnosť HOME OFFICE

Prosím o zasielanie CV v anglickom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Ďakujeme za porozumenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Naším klientom je medzinárodne pôsobiaca spoločnosť v IT sektore.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

Senior účtovník

Počet rokov praxe

3

- min. 3 roky praxe na pozícii Senior účtovník v medzinárodnom prostredí
- znalosť účtovných štandardov a potrebnej legislatívy
- aktívna znalosť angličtiny - denná komunikácia so zahraničným nadriadeným

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 4516606  Dátum zverejnenia: 8.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 700 EUR/mesiac