Technický špecialista/Elektrikár

Edgar Baker s. r. o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 700 EUR/mesiacUvedená výška mzdy je len základná (pre juniorných kandidátov), konečná výška mzdy závisí od seniority kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Technických špecialistov, ktorí budú zabezpečovať montážne práce týkajúce sa techniky pre letiská a heliporty.

Pracovníci budú zabezpečovať realizáciu zákaziek so zameraním na práce na letiskách a heliportoch (zapájanie radarov, osvetlenia, káblov, montážne práce..).
Činnosti budú vykonávané v rámci celého územia Slovenskej republiky a tiež i v Českej republike.
Hľadáme kandidátov z miest Banská Bystrica a Bratislava.

Vopred ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem. Dovolíme si kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí najlepšie spĺňajú naše požiadavky. Vopred ďakujeme za porozumenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Klient pre ktorého pozíciu obsadzujeme pôsobí viac ako 20 rokov v oblasti dodávateľskej a servisnej činnosti. Spoločnosť je zameraná na technológie a špeciálne zariadenia pre letecké, navigačné systémy a špeciálny softvér. Aktivity spoločnosti sú aj v oblasti informačných a komunikačných technológií. Spoločnosť vykonáva činnosti v rámci viacerých krajín.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

výhodou elektrotechnické zameranie

Počet rokov praxe

3

- znalosť a skúsenosť problematiky montáže (rozvody, káble, ústredne, požiarne rozvody, hlásiče..)
- veľkou výhodou je prax na letisku, v energetických spoločnostiach, pre telekomunikačných operátorov
- znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni B1-B2 (súčasťou bude i školenie v zahraničí, ktoré bude v anglickom jazyku)
- zručnosť v mechanických prácach, s cieľom zabezpečiť montáž kabeláže
- zdravotná spôsobilosť pracovať vo výškach
- možnosť pracovať v lokalitách mimo svojho bydliska, v rámci SR
- platná Vyhl. č.508/2009 Z.z. (min. § 21) je podmienkou,
- platná Vyhl. č.508/2009 Z.z. § 22

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 4482287  Dátum zverejnenia: 8.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac