Sales Manager pre Bratislavský kraj (stavebniny)

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 600 - 2 000 EUR/mesiacod 1600€ fix (finálna mzda závisí od relevantných skúseností a seniority) + mesačná variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- rozvoj a riadenie obchodu, obchodných príležitostí a výsledkov zverených pobočiek v Bratislavskom regióne
- zodpovednosť za obchodnú stratégiu a plnenie plánov
- riadenie a motivácia tímu v rámci zvereného regiónu
- budovanie tímov v spolupráci s HR
- budovanie pozitívneho imidžu spoločnosti

Služobný automobil, PC a mobil aj na súkromné účely.
Ročný bonus podľa dosiahnutých výsledkov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Našim klientom je stabilná spoločnosť dlhodobo pôsobiaca na slovenskom trhu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

- min. 4 ročné skúsenosti na obdobnej pozícii
- nutná prax v oblasti obchodu so stavebninami
- skúsenosti s vedením tímu
- anglický jazyk na úrovni min. B1
- prirodzená autorita
- časová flexibilita a ochota cestovať
- zodpovednosť v práci
- výborné obchodné a komunikačné zručnosti

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 4474130  Dátum zverejnenia: 22.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac