Backend Developer

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 3 000 EUR/mesiacbrutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

AHOJ!

Pre klienta hľadáme niekoľkých šikovných developerov alebo šikovné developerky (junior/medior/senior), ktorí sa stanú súčasťou budujúceho sa vývojarského tímu pre známu slovenskú spoločnosť.

Ponúkame dve možnosti spolupráce:

Na prvej pozícii ide primárne o Backend development - výmena core systému, kde je potrebné mať skills v Java SE verzia 8 a vyššie; znalosť základných API knižníc jazyka Java SE verzia 8 alebo vyššie; UML (výhoda), Oracle SQL a PL/SQL programovanie - solídna znalosť, EclipseLink (výhodou).

Súčasťou tejto pozície je onboarding v Brne.

Na druhej pozícii ide takisto skôr o Backend development - vývoj novej aplikačnej platformy, kde je potrebné mať skills s JAVA, SpringBoot, SQL/NonSQL DB programming. Výhodou je mať skúsenosti v JavaScript, NodeJS, SparxEA, HTML5 a VUE.JS.

Súčasťou tejto pozície je onboarding v Bratislave/na diaľku.

Viac informácií o oboch pozíciach Ti rada poskytnem po obdržaní reakcie na pracovnú ponuku.

Na oplátku Ti budú okrem mzdy poskytnuté aj tieto benefity:

- možnosť cestovania
- flexibilná pracovná doba
- dni voľna a dovolenka navyše
- možnosť práce na Home office
- vysoký štandard systému vzdelávania
- Multisport karta
- množstvo zliav na produkty
- špeciálne zdravotné benefity

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Zdravotná starostlivosť, poisťovníctvo

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 4446452  Dátum zverejnenia: 15.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac